Small Room

1 GUEST
15M²
1 BATHROOM
$30
Now eldest new tastes plenty mother called misery get. Longer excuse for county nor except met its things. Narrow enough sand moment desire are.
BOOK NOWLearn More

Room with View

2 GUESTS
25M²
1 BATHROOM
$48
Now eldest new tastes plenty mother called misery get. Longer excuse for county nor except met its things. Narrow enough self moment desire are.
BOOK NOWLearn More

Appartment

5 GUESTS
70M²
2 BATHROOMS
$64
Now eldest new tastes plenty mother called misery get. Longer excuse for county nor except met its things. Narrow enough second moment desire are.
BOOK NOWLearn More

Luxury Room

6 GUESTS
120M²
2 BATHROOMS
$128
Now eldest new tastes plenty mother called misery get. Longer excuse for county nor except met its things. Narrow enough sucess moment desire are.
BOOK NOWLearn More
Jirka Řezníček
Jirka Řezníček
2024-04-02
miroslav mirek
miroslav mirek
2024-02-25
Příjemné prostředí a milá obsluha.😎
delikatess
delikatess
2024-02-16
Miloš
Miloš
2024-02-08
Útulné, chutné, pohodové. Prostě doporučuji.
Jan Kaše
Jan Kaše
2024-01-30
Stylove ubytko a velmi přátelská atmosféra.
Petr Vechet
Petr Vechet
2023-09-19
Libor Nemecek
Libor Nemecek
2023-08-27
ana ventura
ana ventura
2023-08-06
Comimos en este lugar y todo maravilloso: comida muy buena, lugar muy agradable con zona al aire libre para disfrutar de los animales y las vistas a la naturaleza, los dueños muy agradables, precio perfecto. Todo genial!
Pavel Vašíček
Pavel Vašíček
2023-08-02
Byli jsme poblíž na dovolené a stavili jsme se sem na večeři. Ze strany příjezdu je restaurace asi ještě rozestavěná, ale o to příjemnější a moderní je interiér, terasa a venkovní posezení s výhledem na rybník, louky a koně, prostě paráda. Ale to jsme ještě nejedli. Dával jsem si grilované krůtí játra a byl jsem přímo nadšený, výborně ochucené, šťavnaté, no a ty opékané brambory, balada 😋 Žena měla vynikají kuřátko, kamarádi zase žebra, hromadu kuřecích křídel, salát a všechno perfektní. Opravdu jsem dlouho nebyl tak spokojený. O výborném tataráčku jako předkrm a dokonalých borůvkových knedlíkách místo desertu vůbec nepochybujte. Ano, bylo to obžerství a šel bych do toho z fleku znova 😁 Obsluha i kuchyně to měli náročné (děti, psi, hračky 😁), ale zvládli to s příjemným nadhledem a aspoň byla sranda. A účet na závěr byl za tu dobrotu víc než přiměřený. Takže díky za úžasnou večeři 👍
Franc Daniel
Franc Daniel
2023-07-26
Super majitelé, krásné a klidné místo.
Penzion Farma Žleby 
Zásady ochrany osobních údajůUbytovací řád
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram